Felicitări tuturor participanților la ediția 2017 a Crosului Companiilor Oradea! Mulțumiri sponsorilor Celestica, Nidec, Plexus și partenerilor Clubul Sportiv Carrefour, Herbalife Nutrition, Fit 4 You, Double Tree by Hilton Oradea, Spitalul Pelican, Adrenalin Park pentru susținere și premii! Mulțumim Marian, Dorina și Alexandra pentru sesiunea de încălzire dinaintea probelor și pentru start! 🙂

Vă reamintim că toți câștigătorii acestei ediții au fost premiați de Clubul Sportiv Carrefour, Fit4 You Fitness Center (abonamente de o lună la sălile de fitness din oraș), Adrenalin Park (vouchere la parcul de aventură), Double Tree by Hilton Oradea (abonamente de o zi la eforea spa pentru cei de pe locul 1). Câștigătorii voucherelor Fit 4 You și Adrenalin Park vor fi contactați personal de noi pentru a le comunica cum pot avea acces la cele două locații.

Vă așteptăm cu drag și anul viitor la Crosul Companiilor Oradea!

Locul Bib Nume Companie Categorie Ture Timp Tura 1 Tura 2 Tura 3 Tura 4 Tura 5
Individual Masculin
1 147 Mircea Covaciu s.c. Vintage Point s.r.l. Individual Masculin 5 00:19:20 00:03:44 00:03:52 00:03:55 00:03:56 00:03:52
2 95 Marius Matica Plexus Individual Masculin 5 00:20:38 00:03:45 00:04:05 00:04:20 00:04:20 00:04:06
3 150 Gelu Timis MAI Individual Masculin 5 00:20:42 00:03:46 00:04:13 00:04:23 00:04:19 00:04:00
4 25 Eugen Bar SC AUSTRIAN INVEST SRL Individual Masculin 5 00:20:50 00:03:59 00:04:10 00:04:19 00:04:13 00:04:08
5 69 Zoltán Jakob Eco Bihor Individual Masculin 5 00:21:26 00:03:51 00:04:19 00:04:26 00:04:25 00:04:25
6 5 Cristi Marian Oxigen Plus Individual Masculin 5 00:22:20 00:04:04 00:04:27 00:04:29 00:04:40 00:04:39
7 2 Daniel Popa SC IPTE RO SRL Individual Masculin 5 00:23:08 00:04:24 00:04:35 00:04:42 00:04:44 00:04:41
8 67 Cosmin Petru Cormos Carrefour Individual Masculin 5 00:23:24 00:04:26 00:04:40 00:04:46 00:04:54 00:04:37
9 47 Janos Nemeti MA-BLOCK Individual Masculin 5 00:23:39 00:03:52 00:04:34 00:05:06 00:05:04 00:05:01
10 153 Bogdan Olar PlasTec STABIL & Reinert Kunststoffverarbeitung S. Individual Masculin 5 00:23:52 00:05:09 00:04:43 00:04:48 00:04:52 00:04:20
11 151 Bogdan Stanciu Coral Biogreens Individual Masculin 5 00:23:56 00:04:35 00:04:45 00:04:41 00:04:51 00:05:03
12 12 Tudor Octavian Ilea MASAJ TERAPEUTIC Individual Masculin 5 00:24:00 00:04:11 00:04:42 00:05:00 00:05:08 00:04:57
13 87 Florin Varodi Celestica Individual Masculin 5 00:24:32 00:04:17 00:04:59 00:05:15 00:05:00 00:04:59
14 36 Ionut Badiu Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:24:33 00:04:34 00:04:47 00:05:03 00:05:05 00:05:02
15 50 Lajos Bagdan ROBELTEX Individual Masculin 5 00:25:03 00:04:35 00:05:06 00:05:05 00:05:10 00:05:05
16 92 Daniel Firezar Individual Masculin 5 00:25:17 00:04:20 00:04:56 00:05:26 00:05:14 00:05:19
17 38 Radu Muresan Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:25:18 00:04:49 00:04:50 00:05:07 00:05:19 00:05:11
18 123 Alexandru Popa Nidec Individual Masculin 5 00:25:35 00:05:11 00:05:11 00:05:08 00:05:09 00:04:55
19 76 Jozsef Szilagyi Carrefour Individual Masculin 5 00:26:17 00:04:45 00:05:13 00:05:22 00:05:27 00:05:29
20 46 Petru Boie Avaco – Ecokapa Group SRL Individual Masculin 5 00:26:50 00:04:27 00:05:30 00:05:50 00:05:45 00:05:17
21 17 Gaspar Pap MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Masculin 5 00:26:53 00:05:06 00:05:17 00:05:32 00:05:33 00:05:23
22 146 Constantin Toca Smartsoft Individual Masculin 5 00:26:58 00:05:35 00:05:06 00:05:22 00:05:30 00:05:23
23 23 Robert Bothazan Avatar SRL Individual Masculin 5 00:27:03 00:05:02 00:05:02 00:05:29 00:05:53 00:05:36
24 73 Cosmin Andrei Sabau Carrefour Individual Masculin 5 00:27:08 00:05:33 00:05:35 00:05:26 00:05:33 00:04:59
25 141 Ciprian Porumb SC VPK PACKAGING SRL Individual Masculin 5 00:27:15 00:04:54 00:05:15 00:05:32 00:05:50 00:05:43
26 71 Arnold Bodnar Carrefour Individual Masculin 5 00:27:19 00:05:37 00:05:37 00:05:24 00:05:27 00:05:12
27 27 Istvan Kelemen KELEMEN S. ISTVAN PFA Individual Masculin 5 00:27:29 00:04:50 00:05:26 00:05:41 00:05:43 00:05:48
28 90 Petru Milian Celestica Individual Masculin 5 00:27:39 00:04:52 00:05:26 00:05:43 00:05:55 00:05:41
29 143 Tudor Pali fecher Romania Individual Masculin 5 00:27:44 00:05:06 00:05:36 00:05:38 00:05:42 00:05:41
30 3 Daniel Veres S.C Drum Asfalt S.R.L. Individual Masculin 5 00:27:46 00:04:37 00:05:21 00:06:07 00:06:05 00:05:35
31 149 Kulcsar Gyula SC Tilla Art Suvenir Individual Masculin 5 00:27:52 00:05:30 00:05:21 00:05:41 00:05:48 00:05:30
32 145 Paul Boldizsar Smartsoft Individual Masculin 5 00:28:00 00:05:51 00:05:35 00:05:53 00:05:45 00:04:55
33 33 Peter König TEHNOPRINT SRL Individual Masculin 5 00:28:00 00:05:06 00:05:24 00:05:44 00:05:56 00:05:48
34 79 Cristian Baicu Celestica Individual Masculin 5 00:28:01 00:05:01 00:05:24 00:05:46 00:06:01 00:05:48
35 86 Cosmin Pele Celestica Individual Masculin 5 00:28:01 00:05:28 00:05:38 00:05:45 00:05:47 00:05:22
36 93 Sergiu Selegean Plexus Individual Masculin 5 00:28:15 00:05:04 00:05:41 00:05:41 00:06:05 00:05:43
37 127 Marius Trifan Nidec Individual Masculin 5 00:28:16 00:06:03 00:05:46 00:05:38 00:05:33 00:05:16
38 133 Gabriel Cretu TAA Group Individual Masculin 5 00:28:17 00:05:33 00:05:36 00:05:26 00:06:03 00:05:37
39 111 Daniel Bradea Nidec Individual Masculin 5 00:28:19 00:05:56 00:05:38 00:05:40 00:05:45 00:05:17
40 124 Tudor Hanga Nidec Individual Masculin 5 00:28:25 00:05:49 00:05:34 00:05:45 00:05:49 00:05:26
41 35 Daniel Buzgau XXX Individual Masculin 5 00:28:56 00:05:13 00:05:51 00:05:55 00:06:07 00:05:49
42 14 Adrian-Marius Soos Avatar Individual Masculin 5 00:28:57 00:05:15 00:05:40 00:05:49 00:05:55 00:06:16
43 19 Tamas Feleki MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Masculin 5 00:29:03 00:05:38 00:05:36 00:05:57 00:05:47 00:06:03
44 81 Mihai Aileni Celestica Individual Masculin 5 00:29:07 00:04:38 00:05:48 00:06:26 00:06:10 00:06:03
45 11 Zoltan Osvald S.C. Zoltyd Art S.R.L. Individual Masculin 5 00:29:14 00:05:36 00:05:43 00:05:57 00:06:06 00:05:51
46 74 Vlad Rosan Carrefour Individual Masculin 5 00:29:37 00:05:37 00:05:45 00:06:28 00:06:15 00:05:31
47 58 Rares Tol CARREFOUR ORADEA Individual Masculin 5 00:29:39 00:05:09 00:05:37 00:06:13 00:06:34 00:06:05
48 48 Vlad Pantea Accesa Individual Masculin 5 00:29:39 00:06:08 00:06:02 00:05:59 00:06:03 00:05:24
49 44 Ciprian Iordachescu Avaco – Ecokapa Group SRL Individual Masculin 5 00:29:46 00:06:23 00:06:06 00:05:58 00:05:54 00:05:23
50 80 Nichita Porcari Celestica Individual Masculin 5 00:29:47 00:05:14 00:05:13 00:06:25 00:06:48 00:06:06
51 32 Rudolf König TEHNOPRINT SRL Individual Masculin 5 00:29:49 00:05:17 00:05:36 00:06:14 00:06:18 00:06:22
52 134 Evangelos Varoutsas TAA Group Individual Masculin 5 00:29:59 00:06:32 00:05:49 00:06:01 00:05:53 00:05:43
53 13 Oprea Mihai CAPIROM S.R.L. Individual Masculin 5 00:30:07 00:05:16 00:06:29 00:06:18 00:06:15 00:05:47
54 42 Tudor Manolache Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:30:10 00:06:44 00:06:33 00:06:22 00:05:58 00:04:31
55 83 Alexandru Gerebenes Celestica Individual Masculin 5 00:30:11 00:05:24 00:05:56 00:06:04 00:06:29 00:06:18
56 91 Sorin Banu Celestica Individual Masculin 5 00:30:17 00:05:44 00:06:04 00:06:09 00:06:20 00:05:58
57 131 Emeric Barabas Nidec Individual Masculin 5 00:30:18 00:05:47 00:06:02 00:06:11 00:06:14 00:06:03
58 57 Cosmin Bican CARREFOUR ORADEA Individual Masculin 5 00:30:24 00:04:49 00:05:57 00:06:29 00:06:43 00:06:25
59 101 Dan Selejan Plexus Individual Masculin 5 00:30:26 00:05:57 00:05:58 00:06:08 00:06:18 00:06:03
60 104 Ciprian Culda Plexus Individual Masculin 5 00:30:26 00:06:01 00:05:55 00:06:08 00:06:16 00:06:05
61 15 Gergely Juhasz MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Masculin 5 00:30:31 00:06:09 00:06:11 00:06:13 00:06:11 00:05:45
62 49 Marius Podea Accesa Individual Masculin 5 00:30:33 00:05:49 00:05:59 00:06:12 00:06:16 00:06:16
63 114 Sebastian Ogrean Nidec Individual Masculin 5 00:30:46 00:05:39 00:05:56 00:06:25 00:06:29 00:06:15
64 115 Serban Morcan Nidec Individual Masculin 5 00:30:55 00:05:59 00:06:00 00:06:14 00:06:34 00:06:07
65 30 Bogdan-Daniel Orbulov Adecco Individual Masculin 5 00:31:04 00:06:12 00:05:58 00:06:30 00:06:28 00:05:56
66 136 Ilie Ababi TAA Group Individual Masculin 5 00:31:15 00:05:14 00:06:33 00:07:00 00:06:27 00:05:59
67 55 Tamas Gergely Klitehnima Construct Individual Masculin 5 00:31:24 00:06:25 00:06:26 00:06:36 00:06:16 00:05:40
68 106 Levente Albert Plexus Individual Masculin 5 00:31:47 00:06:32 00:06:16 00:06:35 00:06:24 00:05:59
69 39 Tiberiu Lotrean Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:32:20 00:06:38 00:06:40 00:06:22 00:06:42 00:05:56
70 89 Serban Covaciu Celestica Individual Masculin 5 00:32:29 00:05:47 00:06:14 00:06:36 00:07:00 00:06:49
71 137 Frederico Ferrer Garcia TAA Group Individual Masculin 5 00:32:40 00:06:07 00:06:16 00:06:34 00:06:46 00:06:56
72 40 Emanuel Virca Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:32:41 00:06:19 00:06:06 00:07:15 00:06:42 00:06:18
73 64 Bogdan Ghita Carrefour Oradea Individual Masculin 5 00:32:59 00:06:36 00:06:46 00:06:31 00:06:47 00:06:18
74 52 Adrian Abaiesitei Connectronics Romania Individual Masculin 5 00:33:08 00:06:22 00:06:23 00:06:36 00:06:54 00:06:51
75 122 Eduard Dubau Nidec Individual Masculin 5 00:33:22 00:06:02 00:06:15 00:07:01 00:07:10 00:06:53
76 130 Gheorghe Dragomir Nidec Individual Masculin 5 00:33:27 00:06:02 00:06:57 00:07:19 00:07:11 00:05:56
77 59 Emilian Comarniceanu CARREFOUR ORADEA Individual Masculin 5 00:35:13 00:05:33 00:06:37 00:07:45 00:07:43 00:07:34
78 60 Viorel Podisoreanu CARREFOUR ORADEA Individual Masculin 5 00:35:13 00:06:13 00:07:04 00:07:14 00:07:15 00:07:26
79 88 Sorin Agud Celestica Individual Masculin 5 00:35:17 00:05:37 00:07:06 00:07:54 00:07:32 00:07:07
80 43 Alexandru Costin Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:36:42 00:07:34 00:07:19 00:07:34 00:07:23 00:06:51
81 102 Attila Vadasz Plexus Individual Masculin 5 00:37:01 00:06:43 00:07:16 00:07:19 00:07:55 00:07:47
82 85 Gabriel Marcutiu-Racz Celestica Individual Masculin 5 00:40:06 00:07:07 00:08:35 00:08:15 00:08:21 00:07:46
83 28 Alexandru Muresan PFA Muresan Alexandru Individual Masculin 5 00:40:10 00:07:37 00:08:03 00:08:14 00:08:17 00:07:59
84 41 Tamas Szabo Imprezzio Global Individual Masculin 5 00:42:03 00:06:59 00:08:45 00:08:38 00:08:50 00:08:49
85 45 Eugen Mihat Avaco – Ecokapa Group SRL Individual Masculin 5 00:44:02 00:06:47 00:07:10 00:11:36 00:11:02 00:07:26
DNF 78 Marian Liviu Denuta Carrefour Individual Masculin 4 DNF 00:05:52 00:06:02 00:06:11 00:11:04
DNF 125 Ovidiu Coita Nidec Individual Masculin 4 DNF 00:06:17 00:09:45 00:09:28 00:09:02
DNF 34 Alexandru Corb NIBURU SERVICE SRL Individual Masculin 3 DNF 00:04:05 00:08:34 00:04:24
DNF 84 Eugen Petrusan Celestica Individual Masculin 1 DNF 00:04:18
DNF 61 Valeriu Codoban CARREFOUR ORADEA Individual Masculin 5 DNF 00:08:18 00:09:32 00:09:21 00:09:27 00:08:39
DNF 138 Marin Ardelean TAA Group Individual Masculin 1 DNF 00:29:09
DNS 53 Calin Vesa Connectronics Romania Individual Masculin 0 DNS
DNS 72 Andrei Ghemes Carrefour Individual Masculin 0 DNS
DNS 75 Paul Catalin Rosan Carrefour Individual Masculin 0 DNS
DNS 77 Raul Sebastian Dehelean Carrefour Individual Masculin 0 DNS
DNS 98 Tamas Tatai Plexus Individual Masculin 0 DNS
DNS 99 Vlad Tuta Plexus Individual Masculin 0 DNS
DNS 105 Marc Paul Plexus Individual Masculin 0 DNS
DNS 107 Lajos Demeter Plexus Individual Masculin 0 DNS
DNS 116 Silvan Banu Nidec Individual Masculin 0 DNS
DNS 126 Cosmin Pop Nidec Individual Masculin 0 DNS
DNS 140 Bogdan Bathori Double Tree by Hilton Oradea Individual Masculin 0 DNS
DNS 142 Mohammad Saad Holcim Individual Masculin 0 DNS
DNS 144 Corneliu Stefan Petrea Asentinel International SRL Individual Masculin 0 DNS
Individual Feminin
1 21 Nicoleta Sasu Taparo SA Individual Feminin 5 00:25:30 00:04:43 00:05:04 00:05:23 00:05:20 00:04:59
2 51 Monica Luncan Connectronics Romania Individual Feminin 5 00:25:44 00:04:50 00:05:06 00:05:17 00:05:17 00:05:12
3 26 Cosmina Gavrilas Banca Transilvania Individual Feminin 5 00:28:41 00:05:23 00:05:50 00:05:58 00:05:51 00:05:38
4 70 Ioana Samica Lasc Carrefour Individual Feminin 5 00:30:01 00:05:41 00:05:43 00:06:27 00:06:15 00:05:55
5 135 Katalin Csiki TAA Group Individual Feminin 5 00:30:11 00:05:50 00:06:03 00:06:12 00:06:09 00:05:56
6 139 Raluca Iuliana Lefter Double Tree by Hilton Oradea Individual Feminin 5 00:30:12 00:05:48 00:05:41 00:06:20 00:06:24 00:05:56
7 82 Alina Culda Celestica Individual Feminin 5 00:30:27 00:06:01 00:06:01 00:06:03 00:06:14 00:06:07
8 22 Gabriela Condratov FAST CONNECTION TRADING SRL Individual Feminin 5 00:30:38 00:05:51 00:06:01 00:06:11 00:06:16 00:06:17
9 4 Andrada Opris Cylex Individual Feminin 5 00:30:56 00:05:44 00:06:06 00:06:17 00:06:34 00:06:14
10 54 Gabriela Milian Connectronics Romania Individual Feminin 5 00:31:29 00:05:14 00:06:22 00:06:17 00:06:49 00:06:46
11 113 Bianca Horvath Nidec Individual Feminin 5 00:31:47 00:06:13 00:06:16 00:06:21 00:06:27 00:06:30
12 7 Judith Osvald DESIDEA Individual Feminin 5 00:31:51 00:06:04 00:06:25 00:06:32 00:06:26 00:06:22
13 9 Noemi Kulcsar Tilla Art Suvenir Individual Feminin 5 00:31:51 00:06:08 00:06:24 00:06:31 00:06:25 00:06:21
14 31 Ildiko Kulcsar Tilla Art Suvenir Individual Feminin 5 00:32:30 00:06:45 00:06:23 00:06:33 00:06:29 00:06:18
15 118 Raluca Cozma Nidec Individual Feminin 5 00:32:52 00:06:46 00:06:37 00:06:42 00:06:21 00:06:23
16 128 Anda Blaga Nidec Individual Feminin 5 00:32:52 00:06:20 00:06:35 00:06:42 00:06:41 00:06:31
17 148 Amalia Sturza Universitate din Oradea/Faciulteate de Constuctii Individual Feminin 5 00:33:11 00:05:43 00:06:25 00:06:50 00:06:47 00:07:25
18 109 Mihaela Popa Nidec Individual Feminin 5 00:33:12 00:06:12 00:06:05 00:06:53 00:07:26 00:06:34
19 103 Adrienne Abrudan Plexus Individual Feminin 5 00:33:25 00:06:28 00:06:48 00:06:46 00:06:47 00:06:35
20 117 Maria Damian Nidec Individual Feminin 5 00:33:25 00:06:15 00:06:36 00:06:50 00:06:56 00:06:47
21 119 Ioana Ciupa Nidec Individual Feminin 5 00:33:47 00:07:18 00:07:13 00:06:37 00:06:26 00:06:11
22 68 Amalia Veres SC Accesa IT consulting Individual Feminin 5 00:34:19 00:06:38 00:07:08 00:06:58 00:06:49 00:06:44
23 132 Andreea Hora SC XEROX BUSINESS SERVICES ROMANIA SRL Individual Feminin 5 00:34:19 00:07:02 00:07:02 00:06:57 00:06:53 00:06:23
24 6 Andrea Kurucz Sc Sabion Elen Srl Individual Feminin 5 00:34:28 00:07:01 00:06:41 00:06:58 00:06:59 00:06:48
25 129 Corina Raluca Butnariu Nidec Individual Feminin 6 00:34:33 00:07:13 00:07:00 00:06:51 00:06:48 00:06:40
26 24 Raluca Strugariu vestil import export srl Individual Feminin 5 00:34:40 00:06:05 00:06:32 00:06:57 00:07:26 00:07:38
27 63 Paula Mos CARREFOUR ORADEA Individual Feminin 5 00:36:06 00:06:32 00:07:00 00:07:34 00:07:37 00:07:21
28 97 Oana Cosman Plexus Individual Feminin 5 00:36:36 00:07:08 00:07:15 00:07:37 00:07:36 00:06:59
29 121 Darina Gherghev Nidec Individual Feminin 5 00:37:01 00:06:18 00:07:04 00:07:51 00:07:37 00:08:10
30 37 Ioana Costea Imprezzio Global Individual Feminin 5 00:37:31 00:06:44 00:07:48 00:07:55 00:07:38 00:07:25
31 112 Alexandra Dulgheriu Nidec Individual Feminin 5 00:37:40 00:07:19 00:07:14 00:07:46 00:07:54 00:07:26
32 96 Raluca Voichita Plexus Individual Feminin 5 00:37:46 00:06:28 00:07:19 00:07:59 00:07:58 00:08:02
33 120 Andreea Gruie Nidec Individual Feminin 5 00:37:47 00:06:54 00:07:16 00:07:56 00:07:38 00:08:01
34 18 Roxana Igna MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Feminin 5 00:38:00 00:07:23 00:07:37 00:07:39 00:07:42 00:07:37
35 65 Petrina Lenuta Fora Carrefour Oradea Individual Feminin 5 00:39:00 00:06:40 00:08:10 00:08:15 00:07:57 00:07:57
36 56 Simona Monenciu CARRFOUR ORADEA Individual Feminin 5 00:39:51 00:06:39 00:07:21 00:09:06 00:09:05 00:07:39
37 100 Erzsebet Morganti Plexus Individual Feminin 5 00:39:54 00:07:58 00:07:57 00:08:10 00:07:58 00:07:49
38 94 Claudia Pasca Plexus Individual Feminin 5 00:39:55 00:07:58 00:07:57 00:08:10 00:07:58 00:07:49
39 29 Violeta Muresan Bayer Individual Feminin 5 00:40:10 00:07:37 00:08:03 00:08:13 00:08:17 00:07:59
40 8 Ioana Mester DESIDEA Individual Feminin 5 00:41:23 00:07:59 00:08:17 00:08:28 00:08:21 00:08:17
41 66 Anamaria Bodogai Carrefour Individual Feminin 5 00:42:33 00:06:24 00:08:41 00:10:10 00:09:01 00:08:15
42 108 Maria Melinda Szucs Plexus Individual Feminin 5 00:42:33 00:07:03 00:08:37 00:08:40 00:08:57 00:09:15
43 152 Georgiana Dume Qubiz Individual Feminin 5 00:44:34 00:07:49 00:09:07 00:09:02 00:09:24 00:09:11
44 20 Andreea Patcas MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Feminin 5 00:45:26 00:09:06 00:09:04 00:09:19 00:09:18 00:08:37
45 10 Erika Kulcsar Tilla Art Suvenir Individual Feminin 5 00:47:13 00:08:47 00:09:33 00:09:31 00:09:41 00:09:39
DNF 16 Claudia Sarbu MASTERPLAST ROMANIA SRL Individual Feminin 1 DNF 00:11:35
DNS 62 Adina Barcut CARREFOUR ORADEA Individual Feminin 0 DNS
DNS 110 Carmen Mihat Nidec Individual Feminin 0 DNS
Echipa Masculin
1 1004 Land runners MAI Echipa Masculin 5 00:23:37 00:04:40 00:04:51 00:04:41 00:04:49 00:04:34
2 1011 Reach Further Celestica Echipa Masculin 5 00:24:26 00:04:48 00:04:49 00:04:52 00:04:58 00:04:57
3 1023 VPK BEST VPK Packaging SRL Echipa Masculin 5 00:24:57 00:04:51 00:04:45 00:05:11 00:05:24 00:04:44
4 1028 StarTeam Holcim 1 Holcim Echipa Masculin 5 00:25:03 00:04:42 00:04:52 00:05:02 00:05:26 00:04:59
5 1027 StarTeam Holcim 2 Holcim 2 Echipa Masculin 5 00:28:43 00:05:09 00:05:25 00:05:59 00:06:19 00:05:49
6 1024 VPK BASE VPK Packaging SRL Echipa Masculin 5 00:31:05 00:06:11 00:06:09 00:06:24 00:06:19 00:06:00
7 1010 Cobrele Polare Celestica Echipa Masculin 5 00:32:02 00:05:51 00:05:47 00:06:41 00:07:01 00:06:41
8 1015 Inteva SC Inteva Products Salonta SRL Echipa Masculin 5 00:32:29 00:05:25 00:06:38 00:07:03 00:06:53 00:06:28
9 1019 Echipa 3 TAA Group 2 Echipa Masculin 5 00:32:59 00:05:39 00:05:47 00:07:37 00:07:13 00:06:41
10 1012 RAMADA 2 SC ABA TURISM SRL Echipa Masculin 5 00:33:30 00:06:51 00:06:40 00:06:40 00:06:52 00:06:25
Echipa Feminin
1 1001 Dragonflies S.C. Zoltyd Art S.R.L. Echipa Feminin 5 00:33:19 00:06:15 00:06:39 00:06:42 00:06:48 00:06:53
2 1020 Echipa 2 TAA Group Echipa Feminin 5 00:38:53 00:07:34 00:07:47 00:07:56 00:07:55 00:07:38
DNS 1016 TRADE GIRLS S.C. XEROX BUSINESS SERVICES ROMANIA S.R.L Echipa Feminin 0 DNS
Echipa Mixt
1 1007 TriTeam Exacto SRL Echipa Mixt 5 00:25:31 00:04:46 00:05:05 00:05:19 00:05:11 00:05:08
2 1000 DESIDEA ZOLTYD PROD COM Echipa Mixt 5 00:26:06 00:04:41 00:05:09 00:05:19 00:05:33 00:05:22
3 1009 Connect Connectronics Romania Echipa Mixt 5 00:30:28 00:05:50 00:06:05 00:06:18 00:06:15 00:05:59
4 1030 Edy Speedfitness Edy Speedfitness Echipa Mixt 5 00:31:18 00:06:04 00:06:13 00:06:19 00:06:36 00:06:06
5 1003 ROCOSOFT RO & CO SOFT SRL Echipa Mixt 5 00:31:20 00:05:47 00:06:19 00:06:33 00:06:27 00:06:12
6 1005 SYKES 1 xxx Echipa Mixt 5 00:31:33 00:06:17 00:06:15 00:06:21 00:06:24 00:06:15
7 1029 RunTime Error fecher Echipa Mixt 5 00:38:30 00:06:49 00:06:54 00:07:32 00:09:11 00:08:03
8 1026 Cross Testing Qubiz Echipa Mixt 5 00:38:35 00:07:55 00:07:58 00:07:59 00:07:36 00:07:05
9 1031 Master Plast MASTERPLAST Echipa Mixt 5 00:38:52 00:07:31 00:07:32 00:07:48 00:08:11 00:07:48
10 1013 RAMADA SC ABA TURISM SRL 2 Echipa Mixt 5 00:40:03 00:07:18 00:08:05 00:08:12 00:08:19 00:08:07
11 1008 INTER BROKER INTER BROKER Echipa Mixt 5 00:41:09 00:07:18 00:08:40 00:08:33 00:08:22 00:08:13
12 1002 CAPIROM Team CAPIROM SRL Echipa Mixt 5 00:41:16 00:07:41 00:08:06 00:08:21 00:08:36 00:08:30
13 1025 VPK BEAUTIES AND THE BEAST SC VPK PACKAGING SRL Echipa Mixt 5 00:41:31 00:07:23 00:07:59 00:08:55 00:08:40 00:08:33
14 1006 SYKES 2 XXX 2 Echipa Mixt 5 00:50:54 00:08:24 00:10:44 00:10:49 00:10:45 00:10:10
DNF 1017 MILI S.C. XEROX BUSINESS SERVICES ROMANIA S.R.L. Echipa Mixt 4 DNF 00:08:02 00:12:13 00:13:47 00:10:13
DSQ 1018 Cookie Team Double Tree by Hilton Oradea Echipa Mixt 5 DSQ 00:06:35 00:06:34 00:06:29 00:06:11 00:05:59

Lasă un răspuns

6 + three =

Înscrie-te la newsletter